O projektu PERSONAL SERVICE PRO ZÁJEMCE O PRÁCI Jak probíhá spolupráce s námi? Kde nás kontaktovat? VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE BRIGÁDY Otestujte se zdarma POMOZTE ZNÁMÝM NAJÍT PRÁCI! Vzděláváním k lepší práci! Kurzy informačních technologií Zprostředkování zaměstnání Individuální poradenství Vzorový životopis a průvodní dopis TITULNÍ STRÁNKA
Už jste viděli naše spoty
na TV ZAK?
Hlasujte, který z nich je lepší!

Zprostředkování zaměstnání

Cílem všech aktivit PERSONAL SERVICE je zprostředkování zaměstnání a udržení pracovníka dlouhodobě na pracovní pozici.


Zprostředkováním zaměstnání se zde rozumí aktivní vyhledávání vhodného zaměstnání pro zájemce o práci.

Vhodným zaměstnáním je takové, které odpovídá jeho kvalifikaci, předchozím zkušenostem i možnostem dojíždění, zdravotnímu stavu, apod.

Jednotliví poradci aktivně spolupracují se zaměstnavateli s cílem umístit zájemce o práci na nově vytvořená, eventuálně stávající pracovní místa. V našich kancelářích je zájemcům o práci k dispozici testovací počítač pro pracovní diagnostiku GEONA (zdarma).

 

Budeme Vás kontaktovat pouze v případě, že zaměstnavatel projeví zájem. V takovém případě Vás konzultant zavolá s dotazem, zda máte o pracovní pozici zájem a v kladném případě dohodne pohovor či testování.

Pokud Vás zaměstnavatel vybral jako nejvhodnějšího uchazeče o pracovní pozici a zároveň oběma stranám vyhovují podmínky, dochází k podpisu pracovní smlouvy. Může se také stát, že zaměstnavatel projeví zájem nejprve Vás zaměstnat jako agenturního zaměstnance  "na zkoušku" a vyzkoušet tak Vaše schopnosti na pracovní pozici. Tento způsob práce se v zahraničí nazývá TRY & HIRE a stále častěji se prosazuje i u nás.

Pro tento případ je pro Vás připravena naše agenturní pracovní smlouva. V případě, že má zaměstnavatel zájem, můžete být převeden/a okamžitě do stavu jeho kmenových zaměstnanců.

Může se také stát, že na trhu nebude aktuálně žádná nabídka - v takovém případě Vás nebudeme kontaktovat. Mějte prosím trpělivost.

Je ale možné konzultanta zavolat a poradit se, zda nesměřovat zájem o zaměstnání jinam či zda např. nezměnit některé podmínky (platové požadavky, dojezdnou vzdálenost apod.)

 

Zprostředkování práce je bezplatná služba pro zájemce o práci.

Aktuality

 

Vzdělávání dospělých
v komunitách

Informace o modelu pro udržitelné svépomocné vzdělávání dospělých
v komunitách (SUSCOM)

Leták ke stažení zde.pdf
______________________

Veletrh práce
a vzdělávání
Klíč k příležitostem

Třetí ročník veletrhu se uskutečnil
22. ledna 2015 v Kulturním domě
Peklo v Plzni od 10:00 do 18:00 hodin.
Mezi vystavovateli byly podniky
a vzdělávací instituce Plzeňského kraje.
Vstup byl ZDARMA.

Více informací:
http://praci.najdisi.cz

______________________

 

MPSV radí, kdy máte nárok na rekvalifikaci.

Na dotazy odpovídají odborníci z Ministerstva práce a sociálních věcí. Čtěte zde.

______________________ 

Pro zaměstnavatele:

Dotace na vzdělávání a mzdy zaměstnanců!

Více informací ZDE

 

 

Vyrobila Grafia, s.r.o. 2011
e-mail: webmaster